Matris Formda Kompleks Değerli Kısmi Diferensiyel Denklemlerin Çözümleri Yardımıyla Kompleks Matris Değerli Fonksiyonlara Yaklaşım Üzerine


SAĞLAM ÖZKAN Y. , HIZLIYEL S.

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, vol.22, no.3, pp.1169-1174, 2018 (Other Refereed National Journals)

  • Publication Type: Article / Article
  • Volume: 22 Issue: 3
  • Publication Date: 2018
  • Doi Number: 10.19113/sdufenbed.470192
  • Title of Journal : Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi
  • Page Numbers: pp.1169-1174