Genelleştirilmiş Srivastava-Attiya Operatörü Yardımıyla Tanımlanan Konkav Yalınkat Fonksiyonlarda Fekete-Szegö Problemi


BAYRAM H. , YALÇIN TOKGÖZ S.

Erzincan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, vol.12, no.1, pp.437-446, 2019 (Other Refereed National Journals)

  • Publication Type: Article / Article
  • Volume: 12 Issue: 1
  • Publication Date: 2019
  • Doi Number: 10.18185/erzifbed.485186
  • Title of Journal : Erzincan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi
  • Page Numbers: pp.437-446